Reference

Již od roku 2004 spolupracuji s naší nejlepší Laseristkou Veronikou Fenclovou, Jachtařkou roku 2007. Nominace na OH 2008 v Číně ji unikla jen o kousek, ale věřím, že Londýn ji nemine. Více najdete na jejím webu www.veronikafenclova.cz.
V roce 2007 jsem získal titul Mistra ČR v této třídě v posádce GANT. V následujícím roce jsme s týmem SICF (Jakub Kozelský, Veronika Fenclová, Petr Matuška, Petr Kůrka, Jana Landkammerová) výhráli prestižní Melges Tour i pohár této třídy. Na MS na Sardinii jsme skončili na 52. místě ze 117. lodí jako nejlepší česká posádka. Pěkné fotky najdete zde (http://www.melges24.com/photogalleries.asp?year=2008&event=28).
V roce 2008 jsem trénoval Optimisty na Garde před ME a několik dní i během samotného závodu. Matyáš Cejnar zde skončil na pěkném 49. místě, což je historicky 2. nejlepší umístění českých Optimistů na ME. Další soustředění jsem s Optimisty absolvoval na Nových Mlýnech, na které navazovalo Mistrovství ČR v závodu družstev, kde tým Tomík Bachtík, Maty Cejnar a Lukáš Cejnar zvítězil. V následném Mistrovství ČR obsadili, tito tři výše jmenovaní,  první tři místech v českém amsolutním pořadí. 

Jakub Kozelský

jakub.cze@seznam.cz

+420 775 108 851

skype: jakub.cze

Nebo mi napište přímo z webu.